REZERWACJE BISTRO:

Bistro:

12.00 - 22.00 (zamówienia na posiłki przyjmowane są do godziny 19:45)

ul. Chłopickiego 4, 87-100 Toruń

Restauracja

Restauracja Lokomotywa – gwarancja pięknej uroczystości

 

Elegancja w oryginalnym stylu

 

Eleganckie wnętrza Restauracji Lokomotywa wzbogacone są o subtelne kolejowe i podróżnicze dekoracje. Oryginalny wystrój lokalu dopełnia atmosfera serdeczności i ciepła, a całość doskonale współgra z klimatem historycznego budynku, stylizowanego na dworzec kolejowcy z dawnych lat. Zapraszamy do zorganizowania uroczystości w miejscu z duszą - Restauracji Lokomotywa,
zlokalizowanej w samym sercu Torunia

Uroczystości w restauracji Lokomotywa

 

Restauracja Lokomotywa zapewnia najlepszy skład i pierwszą klasę wszystkim Gościom. Specjalizujemy się w organizacji szerokiej gamy uroczystości w gronie od kilku do kilkuset osób:

- wesela
- chrzciny
- komunie
- imprezy okolicznościowe
- ostatnie pożegnania
- spotkania biznesowe
- bankiety


Zapewniamy wysokiej klasy obsługę i przyjazną atmosferę w całym obiekcie. Podczas imprez serwujemy wybrane przez Państwa wspaniałe potrawy przyrządzane przez nasz doświadczony zespół kucharzy.

Wesela w restauracji lokomotywa

 

 

Sale restauracyjne

 

Posiadamy kilka nowocześnie urządzonych sal restauracyjnych, zróżnicowanych pod względem wielkości i wystroju. Miejsce organizacji uroczystości dobieramy optymalnie, mając na uwadze funkcjonalność sali oraz komfort wszystkich Gości.
Sale restauracyjne przygotowane są do organizacji zarówno kameralnych spotkań, jak również dużych uroczystości bankietowych i wesel.

 

Noclegi i infrastruktura

 

Integralną częścią obiektu jest Hotel&Hostel Przystanek Toruń, który dysponuje ponad 130 miejscami noclegowymi – 50 miejsc w standardzie Hotelu*** oraz 80 miejsc w części Hostelowej. Dla Gości przygotowano również przestronne i komfortowe tarasy zewnętrzne oraz bezpłatny i monitorowany parking na terenie obiektu.


Oferta hotelowa

 

 

Zapraszamy

 

Pragniemy, aby Restauracja Lokomotywa stała się dla Państwa miejscem wyjątkowym, gdzie z przyjemnością będziecie Państwo wracać. My ze swojej strony postaramy się, aby Państwa uroczystość była niepowtarzalnym i niezapomnianym wydarzeniem.

KONTAKT W SPRAWIE ORGANIZACJI PRZYJĘĆ

Tel: +48 665 818 188
Email: restauracja@przystanektorun.pl
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami na naszym profilu na portalu facebook.

Facebook

design by : LEMONPIXEL.pl