REZERWACJE BISTRO:

Bistro:

Poniedziałek - Sobota 12:00 - 20:00 Niedziela 12.00 - 18.00 (ostatnie zamówienia na posiłki przyjmowane są do półgodziny przed zamknięciem)

ul. Chłopickiego 4, 87-100 Toruń

Bistro

Bistro Lokomotywa - podróże ze smakiem

 

Zapraszamy na lunch
22,00 zł
od poniedziałku do piątku
od 12:00 do 16:00

Bistro z kolejowym charakterem

 

Bistro zlokalizowane jest w historycznym, odrestaurowanym budynku stylizowanym na stację kolejową z dawnych lat. To miejsce zaczaruje wszystkich Gości, którzy doszukają się w nim mnóstwa pozytywnych i klimatycznych kolejowych akcentów.
Wejście do Bistro znajduje się vis-a vis peronów Dworca Miasto, a z przestronnego tarasu można zobaczyć nadjeżdżające pociągi oraz posłuchać odgłosów lokomotywy. To miejsce ma swój niepowtarzalny urok i smak…

Kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu

 

Oferta Bistro skierowana jest do wielbicieli tradycyjnej kuchni - klasyczne potrawy w nieco nowoczesnym wydaniu to doskonała opcja na szybki obiad w tygodniu lub rodzinny weekendowy wypad do restauracji. Oprócz sezonowej karty menu, na Gości czeka oferta dań polecanych w danym dniu i okazjonalne oferty specjalne.

 
 

Podróże pełne słodyczy

 

Wielbiciele słodkości odkryją w Bistro pyszne, świeżo wypiekane ciasta oraz autorskie desery.
Aromat kawy na pewno zachęci ich do skorzystania z bogatej oferty deserowych kaw i aromatycznych herbat z dodatkami. W karcie napojów odnaleźć można również ciekawe kompozycje koktajli oraz domowe lemoniady i kompoty.

Dla najmłodszych

 

Dzieci będą oczarowane jakże bliską tu koleją, specjalnie dla nich przygotowano kilka propozycji w menu, mini zestawy zabawek oraz specjalny przedział dla matek z dziećmi. Bistro Lokomotywa to miejsce szczególnie polecane dla rodzin i dla osób, które nie mają za dużo czasu na poszukiwanie miejsc parkingowych na starówce.

 
 

Spotkania w bistro

Bistro to dobry wybór na organizację spotkania ze znajomymi lub na romantyczną randkę we dwoje. Miejsce spełni również oczekiwania osób planujących biznesowy lunch, które szukają dyskrecji i warunków do spokojnej rozmowy przy biznesowej kolacji. Obsługa Bistro indywidualnie ustala menu i dostraja się do oczekiwań Gości.

Zapraszamy do kontaktu
Tel: +48 575 136 500
Email: bistro@przystanektorun.pl

 
design by : LEMONPIXEL.pl